KOSMETYKA

Azelaic Peel DermaQuest 200-250zł
Kwas azelainowy skierowany jest głównie do bardzo wrażliwych skór, ze skłonnością do wystąpienia trądziku zaskórnikowo-grudkowego, oraz w początkowym stadium rozwoju trądziku różowatego. Zabieg wykazuje działanie depigmentacyjne, hamując aktywność tyrozynazy oraz działanie keratolityczne, regulując proces keratynizacji naskórka, zmniejszając tym samym wydzielanie sebum.

Peptydowy Peeling Biomimetyczny DermaQuest 200-300zł
Ten innowacyjny peeling określany jest również alternatywą toksyny botulinowej, z uwagi na wysoką skuteczność w terapii zwalczania zmarszczek mimicznych wywołanych pracą mięśni. Peeling może być również aplikowany na okolicę oczu – pod samą linię dolnych rzęs i na górną powiekę, dając efekt silnego wygładzenia linii i zmarszczek.

Peeling dyniowy DERMAQUEST 200-300zł
Peeling oparty na kwasie glikolowym, mlekowym i salicylowym daje doskonałe efekty w terapii wspomagającej leczenie trądziku pospolitego, niedoskonałości z nim związanych oraz fotostarzenia.

Rewitalizujący zabieg Anti-Age DERMAQUEST 200-300zł
To luksusowy program terapeutyczny oparty na innowacyjnych składnikach czynnych biologicznie. Zabieg niweluje efekty starzenia się skóry i błyskawicznie poprawia jej kondycję. Po zabiegu skóra jest wyraźnie uelastyczniona, nawilżona ,rozjaśniona, a drobne linie i zmarszczki zredukowane.

Terapeutyczny zabieg dyniowy DERMAQUEST 200-300zł
To normalizujący program terapeutyczny przeznaczony dla skór mieszanych, z problemem krostek, grudek, zaskórników oraz dla skór przetłuszczających się i z rozszerzonymi porami. Zabieg oparty jest na naturalnym miąższu z dyni - źródle witamin: C, B1,B2, B6, PP oraz K.

Peeling Vitamin C DERMAQUEST 200-300zł
Peeling Vitamin C Peel to ekskluzywny program terapeutyczny oparty na synergicznym połączeniu najbardziej aktywnych antyoksydantów z enzymami i peptydami biomimetycznymi. Zabieg rekomendowany jest dla każdego typu skóry, w szczególności naczynkowej, skłonnej do powstawania przebarwień i z zaznaczonymi oznakami starzenia egzogennego.

Oczyszczanie manualne 160-200zł
Manualne oczyszczenie skóry to popularny zabieg dla cer mieszanych, łojotokowych, z trądzikiem młodzieńczym czy łojotokowym zapaleniem skóry. Jego celem jest przede wszystkim usunięcie zamkniętych i otwartych zaskórników.

Peeling kawitacyjny 150zł
Zabieg polega na złuszczeniu warstwy rogowej naskórka, służy do bezbolesnego oczyszczania skóry. Zabieg przeprowadza się za pomocą szpatuły, która wytwarza fale ultradźwiękową. Fala ta w obecności płynu (wody lub toniku bezalkoholowego) rozprowadzanego na powierzchni tworzy pęcherzyki. Powstałe pęcherzyki pod wpływem drgań ultradźwiękowych powiększają się i pękają. Powoduje to rozbijanie martwych komórek warstwy rogowej naskórka, oczyszczając w ten sposób skórę z martwych komórek naskórka, sebum i zaskórników. Zabieg ten przeznaczony jest głównie do skóry bardzo wrażliwej, delikatniej, oraz cienkiej, skłonnej do podrażnień i posiadającej rozszerzone naczynka. Stosowany jest również jako bezinwazyjny zabieg oczyszczający dla skóry trądzikowej ze skłonnościami do przetłuszczania się.

Sonoforeza 180zł
(Peeling kawitacyjny, ampułka dobrana do potrzeb skóry - wprowadzana za pomocą ultradźwięków, maska)
Sonoforeza polega ona na zastosowaniu ultradźwięków w taki sposób, aby wszystkie substancje czynne dostały się w głąb skóry. Podczas zabiegu wytwarzane jest ciepło, które przenika w tkanki. Wibracje ultradźwiękowe działają w głębsze warstwy skóry tak jak mikro-masaż o charakterze biostymulujacym. Poprawie ulega mikro-cyrkulacja i przepływ limfy. Fibroblasty zostają pobudzone do biosyntezy kolagenu i elastyny. Wykorzystanie ultradźwięków ma zdecydowanie efektywniejsze działanie niż wtłaczanie substancji w sposób manualny, ponieważ związki czynne przekraczają takie bariery jak płaszcz hydro-lipidowy oraz błony komórkowe wnikając do żywych warstw naskórka.

Fala radiowa - LIFTING BEZ SKALPELA 200zł
(Peeling kawitacyjny, fala radiowa – oddziałuje na włókna kolagenowe za pomocą ciepła, maska) Ciepło, które zostaje wytworzone w skórze pod wpływem fal radiowych powoduje skrócenie oraz zagęszczenie kolagenu. Z wiekiem włókna kolagenowe ulegają rozpadnięciu, a ich struktura staje się podporządkowana. Pogrzanie skóry powoduje ich ponowne napięcie, a także stymuluje fibroblasty do tworzenia nowego kolagenu oraz elastyny. Wytworzenie ciepła w tkankach przyczynia się również do rozszerzania naczyń krwionośnych, dzięki czemu zauważalne jest odżywianie i dotlenienie skóry, a także jej metabolizm. W efekcie końcowym skóra jest bardziej jędrna, a zmarszczki ulegają spłyceniu.

Infuzja Tlenowa 180-200zł
(Peeling kawitacyjny, ampułka dobrana do potrzeb skóry - wprowadzana pod ciśnieniem, maska)
Infuzja tlenowa to nieinwazyjny, bezbolesny zabieg, który jest wykonywany w celu odmłodzenia skóry. Jest on oparty na technologii tlenu hiperbarycznego, czyli tlenu pod ciśnieniem, za pomocą którego dostarcza się w głąb skóry aktywne składniki, np. pochodzące z serum. Ampułki z kosmetykiem są odpowiednio dobierane do rodzaju i potrzeb skóry, aby zapewnić optymalne efekty i bezpieczeństwo zabiegu. Serum, które zawiera niskocząsteczkowy kwas hialuronowy, łączy włókna kolagenu i elastyny oraz wpływa na fibroblasty. Gwarantuje to skórze młody wygląd, jędrność i gładkość.

Oczyszczanie wodorowe podstawowe 180-200zł
Skóra poddawana jest działaniu pęcherzyków wodoru zawartych w strumieniu wody o powyższym ciśnieniu. Wodór jest najmniejszym i najlżejszym pierwiastkiem, dlatego swobodnie przenika w głąb skóry, gdzie przekształca wolne rodniki w cząsteczki wody. Działanie przypomina niezwykle dokładny peeling. W trakcie zabiegu usuwane są pozostałości makijażu, zanieczyszczenia i martwe komórki naskórka. Najmniej inwazyjne oczyszczanie skóry, bezpieczne i bezbolesne. Oczyszczanie wodorowe to nowa, rewolucyjna technologia wykorzystująca aktywny wodór. Z zabiegu mogą korzystać osoby w każdym wieku, zarówno kobiety jak i mężczyźni. Przeznaczony jest praktycznie do każdej skóry – trądzikowej, naczyniowej, ekstremalnie wrażliwej i atopowej. Szczególnie polecamy osobom chcącym neutralizować skutki starzenia, a także mieszkającym w dużych miastach, gdzie powietrze jest bardzo zanieczyszczone i negatywnie wpływa na stan skóry.

Oczyszczanie wodorowe + RF 280-300zł
Oczyszczanie wodorowe, peeling kawitacyjny, fala radiowa - oddziałuje na włókna kolagenowe za pomocą ciepła, maska

Oczyszczanie wodorowe + sonoforeza 210-230zł
Oczyszczanie wodorowe, peeling kawitacyjny, ampułka normalizująca wprowadzana za pomocą ultradźwięków, maska

Oczyszczanie wodorowe + peeling Acid Boost 250-270zł
Oczyszczanie wodorowe, mieszanka kwasów, masaż, maska

6 etapowy zabieg oczyszczania wodorowego 300-400zł
Urządzenie umożliwiające wykonanie pełnego, 6-etapowego rytuału pielęgnacyjnego, którego celem jest dogłębne oczyszczenie skóry, neutralizacja sprzyjających procesom starzenia wolnych rodników, złuszczenie martwego naskórka, dotlenienie komórek oraz lifting skóry twarzy.

Zabieg Kawiorowy (Set) 300zł
Caviar Power to wyjątkowy zabieg, gdyż dedykowany dla skóry zestresowanej, a także suchej oraz cery dojrzałej i wymagającej natychmiastowej regeneracji. Za skuteczność jego działania odpowiada kawior – zdecydowany sojusznik w walce o przywrócenie skórze młodego wyglądu i utraconego blasku.

Zabieg Regenerujący Power Effect A Classic 180zł
To zabieg o działaniu silnie regenerująco i stymulująco skórę do odnowy. Najwyższe możliwe w kosmetyce stężenie witaminy A wpływa na syntezę kolagenu oraz wpływa korzystnie na mechanizmy naprawcze skóry. Użyty w preparatach firmy KLAPP retinol stał się tu szczególnie przydatny. Kosmetyki z serii A Classic zawierają najskuteczniejsze, ze znanych na dzień dzisiejszy, substancje aktywne. Efektem jest skóra, która w widoczny sposób nabiera elastyczności i świeżości.

Zabieg Wzmacniający Dla Skór Naczyniowych - Skin Couperose 170zł
Linia Immun, do której należy zabieg Skin Couperose została stworzona jako system pielęgnacyjny dla wzmocnienia funkcji obronnych skóry. Masło shea zawarte w masce zaopatruje skórę w kwasy tłuszczowe, które są niemal identyczne z kwasami tłuszczowymi znajdującymi się w warstwie rogowej naskórka. Dlatego shea jest tak doskonale tolerowane i wchłaniane przez skórę. Prócz tego zawiera w sobie związki kojące skórę, gojące podrażnienia i likwidujące stany zapalne. Działanie to wsparte jest ekstraktami z końskich kasztanów i myszopłochu obecnymi w ampułce Couperose. Ich aktywność skierowana jest na wzmocnienie i uelastycznienie naczyń krwionośnych i złagodzenie rumienia. Preparaty spowalniają aktywność wolnych rodników i zabezpieczają przed promieniowaniem UV, zapobiegają uszkodzeniom skóry, wspierają jej regenerację oraz przywracają utraconą energię. Zabieg pielęgnacyjny, który można stosować w trakcie ciąży i laktacji.

Zabieg Ekspress lift – Błyskawiczny zabieg liftingujący 180zł
Express Lift to bardzo krótki bankietowy, ale intensywny zabieg liftingujący, który przyniesie skórze natychmiastowy komfort i ukojenie. Dedykowany dla każdego typu cery wymagającej błyskawicznej odnowy i regeneracji! Bakterie probiotyczne i enzymy zawarte w peelingu niszczą spoistość złuszczających się komórek dzięki czemu skóra ulega szybkiej odnowie. Proces ten wspomagany jest specjalną techniką masażu opracowanego przez firmę Klapp Cosmetics. Jego dwukierunkowe działanie poprawia kondycję mięśni twarzy, szyi i dekoltu jednocześnie pobudzając mikrokrążenie i usprawniając przepływ limfy. Aplikowany po masażu Matrixyl zawarty w ampułce pobudza syntezę kolagenu i elastyny oraz napina skórę. Kwas hialuronowy w postaci Nano-Retard pozostawia długotrwały efekt nawilżenia. Składniki wykorzystane w zabiegu o działaniu enzymatycznym i keratolitycznym: keratolina, hydrolizowane drożdże, ekstrakt z papai i cytryny. Pozostałe składniki czynne: wit. E i C, olejek pomarańczowy, ekstrakt z oliwek.

Zabieg Skin Power O2 170zł
Skin Power O2 to zabieg zawierający kompleks Dekaline, czyli ekstrakt ze świętego drzewa Angeissus Leiocarpus. Badania in vitro i in vivo, dowodzą, że dezaktywuje on metaloproteinazy niszczące białka budulcowe naszej skóry. Dzięki temu wykazuje działanie przeciwstarzeniowe, przeciwzmarszczkowe i ujędrniające. Podczas zabiegu eliminowane są wszelkie zaczerwienienia oraz podrażnienia. Skóra staje się promienna, odmłodzona i bardzo odprężona. Komórki skóry natomiast kontynuują proces odnowy jeszcze przez długi czas. Zabieg możemy wykonywać przez cały rok, szczególnie w porze jesienno – zimowej, kiedy skóra potrzebuje dotlenienia komórek i stymulacji odnowy.

KLAPP Beautyfull Eyes – zabieg na okolicę oczu, do wykorzystania przy zabiegu na twarz 50zł
Skóra wokół oczu jest niezwykle wrażliwa. Potrzebuje odpowiedniego nawilżenia oraz odżywienia. Po 35 roku życia zaczyna potrzebować coraz więcej składników odżywczych, aby utrzymać jędrność oraz elastyczność.

KLAPP Velvet Lips – zabieg regenerująco-pielęgnujący na usta, do wykorzystania przy zabiegu na twarz 50zł
Pielęgnacja czerwieni wargowej może stanowić jeden z elementów zabiegu obejmującego twarz, szyję, dekolt i okolice oczu. Suche, łuszczące się i popękane usta to częsta przypadłość szczególnie w okresie zimowym. Może również dotyczyć osób poddawanych zabiegom laserowym, złuszczania kwasami owocowymi lub po wykonanym makijażu permanentnym. Obecność bogactwa substancji aktywnych w postaci kompleksu DNA-marine, olejów roślinnych, witamin A, E, C oraz panthenolu i alantoiny wyrównują niedobory, zniwelują efekt łuszczenia oraz będą wsparciem w procesie regeneracji. Zabieg może być wykonywany bez względu na rodzaj cery w każdym wieku.


kONTAKT


NAIL ROOM
ul. Słomińskiego 7 lok. U2
00-195 Warszawa
Tel (22) 252 10 50

Godziny Otwarcia:

Pon: 10.00 – 20.00
Wt: 10.00 – 20.00
Śr: 10.00 – 20.00
Czw 10.00 – 20.00
Pt: 10.00 – 20.00
Sob: 10.00 – 18.00
Nd: Zamknięte

© Nail Room. All rights reserved.

Strona korzysta z plików cookies zgodnie z Polityką Prywatności - RODO witryny. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce.